Tennessee

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Tennessee

Īpašums pārdošanā Tenesī

Tas robežojas ar 8 valstīm: Arkansas un Misūri rietumos, Kentuki un Virdžīnija ziemeļos, Ziemeļkarolīna austrumos un Misisipi, Alabama un Džordžija dienvidos.

Tenesī ir ASV dienvidu valsts, kurā nav piekrastes un jūras, no kurām nav jūras. Nashville ir galvaspilsēta, un tā atrodas reģiona centrā un ir valsts mūzikas centra sirdis, ar vēsturisko Grand Ole Opry, Country Music Slavas zāles un muzeja slavenību un leģendāro platību, kas ir pilna ar tādām lauku vietām kā honky- tonk un deju zāle. Memfis galējā dienvidrietumos ir mājvieta Graceland, Elvis Presleja, rokmūzikas pionieru ierakstu studijas Sun Studio un Beale ielas blūza klubs.

Tenesī vidējā mājas vērtība pieauga par 8,7% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, un paredzams, ka tā pieaugs par 5,4% nākamajā gadā. Vidējā cena par kvadrātmetru Tenesī ir 127 ASV dolāri.

Īpašumi pārdošanai Tenesī, jo īpaši Memfisas apgabalā jūnijā, samazinājās par 0,2% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.

Vai jūs meklējat īpašumu pārdošanai Tennessee? Vai jūs domājat, kur iegūsit vislabāko vērtību? Šī ziņojuma mērķis ir noteikt labākās vietas, kur nopirkt īpašumu pārdošanai Tenesijā šogad.

Mēs esam iepazinušies ar labākajām nišas vietām, lai iegādātos īpašumu pārdošanai Tenesī un konstatētu, ka labākie ir Vidējā Tenesī.

Labākie citi ir Nashville, Belle Meade, Hendersonville, Bartlett un Lakeland.

Nashville pilsēta tiek uzskatīta par vienu no galvenajiem tūrisma galamērķiem, jo ​​īpaši saistībā ar tās saistību ar mūziku. Valsts mūzikas slavas zāle un muzejs ir viena no pilsētas ievērojamākajām apskates vietām, tostarp Gaylord Opryland kūrortu un konferenču centrs, Opry Mills iepirkšanās centrs un General Jackson Showboat.

Nashville mūzikas atrakcijas kopā ar dažādām universitātēm un koledžām ir padarījušas Nashvili par ļoti populāru ceļojumu galamērķi jauniešiem un tūkstošgadīgajiem, kuriem ir bijusi milzīga loma nekustamā īpašuma tirgus palielināšanā un padarot to par nekustamā īpašuma tirgus pirmo vietu. Savienotās valstis.

Pilsēta tika nosaukta par bijušo Belle Meade plantāciju, no kuras tika uzcelta pilsēta. Viens no interesantākajiem Belle Meade dzīvesvietas aspektiem ir tās tuvums Zaļajiem kalniem, West End un rosīgās pilsētas ielas Nashville. Viens no Belle Meade slavenākajiem māju īpašniekiem ir bijušais ASV viceprezidents Al Gore.

Hendersonville ir lielāka vidēja lieluma pilsēta, kas atrodas Tenesī štatā. Hendersonvilla ir 11 lielākā kopiena Tenesijā, kurā dzīvo 57 050 cilvēki un 13 rajonu rajoni.

Hendersonville īpašumi pārdošanai ir vieni no visdārgākajiem Tennessee, lai gan Hendersonville mājas vērtības nav salīdzināmas ar dārgākajām īpašībām Amerikas Savienotajās Valstīs.

Hendersonville ir etniski daudzveidīga pilsēta. Lielākā daļa Hendersonville iedzīvotāju ziņo, ka viņu sacensības ir White, kam seko melnā vai afroamerikāņu. Svarīgi Hendersonville cilvēku radinieki ir angļu, īru, itāļu un skotu.

Visizplatītākā Hendersonville valodā runā valoda ir angļu valoda. Citas svarīgas šeit runātās valodas ir spāņu un franču.

Bartlett ir lielāka vidēja lieluma pilsēta, kas atrodas Tenesī štatā. Bartlett, kurā ir 58622 cilvēki un 11 rajonu rajoni, ir desmitā lielākā kopiena Tenesijā.

Bartlett īpašums pārdošanai ir viens no visdārgākajiem Tenesī, lai gan Bartlett vērtības nav salīdzināmas ar dārgākajām īpašībām Amerikas Savienotajās Valstīs.

Bartlett ir lieliska vieta ģimenēm ar laimīgu kombināciju labās skolās, zemu noziedzību. Bartlett patiešām ir dažas funkcijas, kurās ģimenes, šķiet, izvēlas meklēt īpašumu pārdošanai Tennessee. Bartlett nav perfekts, un, ja jums patīk šausmīgs naktsdzīve, tas nav jūsu ideāls. Bet kopumā tā ir stabila kopiena, un daudzas lietas ir ieteikt kā ģimenes dzīves vietu.

Bartlett ir ļoti etniski atšķirīga pilsēta.

Lakeland ir maza pilsēta, tā ir 47. lielākā kopiena Tenesijā. Tā ir absolūti neveikli pilsēta un pārdevēju un darbinieku, profesionāļu un vadītāju pilsēta.

Lakelande ir ļoti automašīnu orientēta pilsēta, un daži cilvēki izvēlas alternatīvus transporta veidus, piemēram, sabiedrisko transportu, riteņbraukšanu vai pastaigas.

Šī pilsēta ir viena no valsts visizglītītākajām pilsētām. 45% pieaugušo Lakelandā ir vismaz viens universitātes diploms.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 14873

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Tennessee, Memphis, Memphis, Memphis

15,672.69EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

4046 m²
1 Acre IR kokiem. TO, ļoti klusā, NICE SUBDIVISION.WOULD būt ideāls BUIDERS VAI privātai lietošanai. PERFECT FOR AFRAME vai pagrabā RANGER. Jāredz šīs...
Cod. 9774

PARDOŠANA Veikals, Tennessee, Nashville, Nashville, Nashville

123,731.75EUR
PARDOŠANA
Veikals

3000 m²
Liels gabals, prēmiju jomā, 10 gadi biznesā. ērti uzglabāt un gaz stacija
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB